Luxembourg logo

Club

Dësch-Tennis Frënn Bartreng

Fondé le 01/01/1961
www.dtfb.lu | Bartreng (BT)
GOERES Guy
5 rue Spierzelt | L-8063 Bertrange
G. (+352) 621 16 22 21 | T. (+352) 31 68 56 | E. info@dtfb.lu

Comité

Fonction Nom Contact
Président GOERES Guy info@dtfb.lu
Secrétaire adjoint RAUCHS Claude claude@rauchs.lu
Trésorier ASSELBORN Laurent asselbornlaurent@hotmail.com
Trésorier adjoint REUTER Danièle
Responsable remises des matchs/résultats RAUCHS Claude claude@rauchs.lu
Responsable Jeunes RAUCHS Claude claude@rauchs.lu
Membre CAAS Jérome
Membre ENDERS Patrick
Membre DUHR Gérard
Membre D'ANTONIO Georges
Membre DA COSTA Gaël
Membre BRIMEYER Felix
Membre D'ANTONIO Bernard
Membre GERBER Alain

Salles

Salle TJ Adresse Tél. Infos supplémentaires
Hall polyvalent Bei der Gemeng 12 Beim Schlass
L-8005 Bertrange
+352 26 31 25 04
Salle sportive Centre Atert 30 rue Atert
L-8005 Bertrange
+352 26 31 25 01 (tournois et salle de rechange)

Joueurs

Nom Class Average TS
WONNER Antoine D3 1 1.5
DENZER Alexandre D3 0 1.5
CEZARD MANGEL Raphael D3 1 1.5
BEYERS Lander D3 0 1.5
BEYERS Kobe D3 0 1.5
MEDERNACH Timo D3 0 1.5
KUHN Lucas D3 0 1.5
TIELEMANS Dimitri B1 1.5 59.87
VASSART Olivier NL 0 0
BREMER Tania NL 0 0
REPOSSI Valentina D3 1 1.27
DI MILLO Alain NL 0 0
ZHANG Pu D2 0 2
DI MILLO Chloé D3 1.5 1.17
ARBAB Alexander D3 2 1.5
BARREIRA Antonio D3 4 1.5
BODJANSKI Maxandre D3 1 1.5
GLOWKA Marcel D3 0.5 1.5
VOGLER Marc D3 5.5 1.33
SABERIN William D3 0 1.5
KRAUS Claude NL 0 0
BOULFRAD Nabile NL 0 0
BURUTS Ildiko D3 0 1.5
SCHMIT Matthieu D3 0 1.5
MENGHI Nick D2 3.5 1.73
QUARING Ines NL 0 0
MONSONEGO Lucie D3 10 1.98
VILL Amelie D1 -0.5 3.08
REPOSSI Roman D2 8 1.75
LUCIEN Nicolas B1 0 50.78
XU Wenze B1 -0.5 39.12
FRANCK Georges C2 3 11.38
KEMP Robert NL 0 0
MEYERS Carole NL 0 0
VASSART Louis D2 4 1.7
STEFFES Guy NL 0 0
VIMONT Carl Fredrik NL 0 0
RIEBER Joshua D2 9.5 2.12
STEFFES Sam D2 1 1.65
MOLLER Björn NL 0 0
BEL Zekiye NL 0 0
BESCH Pol D1 -1.5 2.15
SOLER SANCHEZ Jaime NL 0 0
MORIS Luc D2 6.5 1.78
BOULFRAD Basile D2 3.5 1.75
BEAUGÉ Tom NL 0 0
FLAMMANG-LIES Jonah D3 0 1.5
AMARO CASTILLA Lenny D2 2 1.63
STREITZ Nicolas D2 0 1.71
KEMP Felix D2 2 1.54
MÖLLER Isak D2 10 1.94
KUFFER Ben C2 1.5 7.8
FEHR David D2 1 1.35
SZARAY Veronika NL 0 0
TÖRÖK Sandor NL 0 0
SCHMITZ Steve D2 6.5 2
VILLALTA Thiméo D2 2.5 1.62
KUFFER Pierre NL 0 0
KHORSANDIAN Darius NL 0 0
PESCH Carole NL 0 0
STREITZ Christian NL 0 0
SCHOLTES Karin NL 0 0
BOURG Nicolas NL 0 0
ILIC Luka NL 0 0
DI STEFANO Mailo NL 0 0
DE BROUWER Hugo D2 0 1.46
LE GOFF Baptiste NL 0 0
BOULOT Jean-François NL 0 0
KUFFER Tom C1 0 10.33
STREITZ Mathieu C3 4 4.76
DA COSTA Gaël C3 -6 4.66
SARTORATI Giulio NL 0 0
SARTORATI Claudio NL 0 0
LECLERCQ Antoine C3 0.5 7
TÖRÖK Samuel C2 7.5 4.75
OLINGER Pit C2 0.5 3.82
SKOVSGAARD JENSEN Magnus NL 0 0
TWIMUMU Jad NL 0 0
RINALDO Francesco NL 0 0
KHORSANDIAN Nicolas NL 0 0
ANTHON Christophe D3 10.5 1.5
TARAZONA Juan C3 -4.5 7
DOS SANTOS Adrienne NL 0 0
BERARDINO Kilian NL 0 0
LIANG Leon NL 0 0
LIANG Shannon NL 0 0
METZLER Marc C3 -6.5 5.27
REIFFERS Serge C2 -6.5 7.81
LECLOUX Patrick C1 -3 10.92
NERIN Julio C1 1.5 14.14
COLLINI Timo NL 0 0
COLLINI Yann NL 0 0
COLLINI Jill NL 0 0
ANDREASEN Sine Sofie NL 0 0
ANDREASEN Ida Marie NL 0 0
BOULOT HAAGEN Nicolas D1 0 1.77
BRIMEYER Felix C2 0 9.01
FELTEN Patrick D1 -2 3.5
ENDERS Patrick B3 -3 17.77
TUREGARD Magnus A3 0.5 120
FRIES Samantha NL 0 0
DEPPNER Damien B2 -4 23.59
SAUBER Claude NL 0 0
REUTER Danièle C3 4 7
FEDERSPIEL Fernand B2 -4 21.62
FEHR Thomas C1 -2.5 10.58
SANTOS CARDOSO Miguel NL 0 0
SANTOS CARDOSO Joana NL 0 0
GAGYI Badi NL 0 0
GAGYI Amin NL 0 0
RAUCHS Pit C1 6.5 13.9
RAUCHS Kim NL 0 0
NERIN Andrea NL 0 0
LUEDDE Alexandra NL 0 0
LUEDDE Christina NL 0 0
LENERTZ Sally NL 0 0
SAUBER Maude D1 -2 3.5
BACKES Charel NL 0 0
EATON Anna NL 0 0
LOMBARDO Federico NL 0 0
WEBER Eric NL 0 0
HAMEN Vincent NL 0 0
FROKJAER-LORENDSEN Sebastian NL 0 0
BAUMERT Tim NL 0 0
FRITSCH Tessy C3 0.5 4.58
FRITSCH Gilbert B3 -2 17.79
FRITSCH Mike D1 7 3.46
FAUTSCH Tessy C2 2 11
THEIS Jay NL 0 0
COMES Luc NL 0 0
JUTTEL Jerry A3 -7 29.75
THEIS Joe C3 -2 6.22
GOERES Fabienne NL 0 0
PEREZ PEREIRA David C3 4.5 8.89
DEBRA Jos C2 0.5 7.36
SCHLEICH Stéphanie D1 -1 3.5
GERBER Alain NL 0 0
CARDOSO David NL 0 0
CARDOSO Miguel NL 0 0
LORANG Maud C1 -7 16
SCHMITZ Max NL 0 0
ALLARD Jacques NL 0 0
GOERES Guy NL 0 0
GOERES Olivier NL 0 0
ASSELBORN Laurent C1 2 12.78
GOERES Jérome NL 0 0
SCHAUS Elisabeth NL 0 0
WEILAND Pierre D1 6 3.56
MAUQUOI Cédric NL 0 0
GERBER Yannick B3 -7 14.07
GERBER Christophe C1 0 15.17
MAUDARBOCUS Samir NL 0 0
D'ANTONIO Georges B3 3.5 21.97
CAAS Jérome C2 -3.5 11
KOSTER Luc C2 5.5 9.66
D'ANTONIO Bernard NL 0 0
SCHMITT Ralf C1 3.5 16
HORNICK Claude B3 -1.5 16.72
GROTZ Tun NL 0 0
GROTZ Fränk C1 -3 16
GROTZ Patrick B3 3.5 25
DUHR Gérard D1 1.5 2.67
DIEDERICH Pierre NL 0 0
RAUCHS Claude B2 -4.5 22.42

Équipes

Saison :
TEENS-CUP (R1)
TC 1.12 Bartreng 1
TEENS-CUP (R2)
TC 2.21 Bartreng 1

Classements

Saison :
Division / District :

CH SEN (N2-D5) - DIV 1 - DIS 2

Club J V N D F Pts
Union 2 6 6 0 0 0 18
Lénger 3 6 4 1 1 0 15
Zéisseng 1 6 4 0 2 0 14
Houwald 4 6 3 1 2 0 13
Mondorf 1 6 2 3 1 0 13
Bech-Maacher 1 6 2 1 3 0 11
Bartreng 1 6 2 1 3 0 11
Nouspelt 2 6 1 1 4 0 9
Kordall 1 6 0 2 4 0 8
Diddeleng 4 6 1 0 5 0 8

CH SEN (N2-D5) - DIV 2 - DIS 2

Club J V N D F Pts
Schëffleng 1 6 5 1 0 0 17
Nidderkäerjeng 3 6 5 1 0 0 17
Féngeg 1 6 5 0 1 0 16
Mamer 1 6 4 0 2 0 14
Esch Abol 2 6 2 2 2 0 12
Lénger 4 6 2 2 2 0 12
Habscht 1 6 1 1 4 0 9
Bartreng 2 6 1 1 4 0 9
Zolwer 1 6 1 0 5 0 8
Uewerkäerjeng 1 6 0 0 6 0 6

CH SEN (N2-D5) - DIV 3 - DIS 3

Club J V N D F Pts
Féngeg 2 6 6 0 0 0 18
Nidderkäerjeng 4 6 5 0 1 0 16
Nouspelt 3 6 4 2 0 0 16
Cado 3 6 3 2 1 0 14
Briddel 3 6 3 0 3 0 12
Altwis-Gaasp. 1 6 3 0 3 0 12
Stroossen 1 6 1 2 3 0 10
Mamer 2 6 2 0 4 0 10
Aischen 2 6 0 0 6 0 6
Bartreng 4 6 0 0 6 0 6

CH SEN (N2-D5) - DIV 3 - DIS 4

Club J V N D F Pts
Bartreng 3 6 5 1 0 0 17
Leideleng 1 6 4 2 0 0 16
Nidderkäerjeng 5 6 4 1 1 0 15
Esch Abol 3 6 3 1 2 0 13
Féngeg 3 6 2 1 3 0 11
Diddeleng 5 6 2 1 3 0 11
Union 4 6 2 1 3 0 11
Beetebuerg-P. 3 6 2 0 4 0 10
Zolwer 2 6 2 0 4 0 10
Kordall 3 6 0 0 6 0 6

CH SEN (N2-D5) - DIV 4 - DIS 4

Club J V N D F Pts
Schëffleng 2 6 6 0 0 0 18
Lénger 5 6 5 0 1 0 16
Uewerkäerjeng 2 6 3 1 2 0 13
Leideleng 2 6 3 1 2 0 13
Nidderkäerjeng 6 6 3 1 2 0 13
Weimeschhaff 1 6 3 0 3 0 12
Féngeg 4 6 2 1 3 0 11
Bartreng 5 6 2 0 4 0 10
Diddeleng 6 6 0 1 5 0 7
Zolwer 3 6 0 1 5 0 7

CH SEN (N2-D5) - DIV 5 - DIS 5

Club J V N D F Pts
Bartreng 6 6 5 0 1 0 16
Schëffleng 3 6 5 0 1 0 16
Fréiseng 2 6 4 0 2 0 14
Weimeschhaff 2 6 3 1 2 0 13
Helleng 3 6 3 1 2 0 13
Bech-Maacher 3 6 3 0 3 0 12
Beetebuerg-P. 4 6 3 0 3 1 11
Réimech 3 6 2 0 4 0 10
Mondorf 6 6 1 0 5 0 8
Union 6 6 0 0 6 0 6

CH SEN (D6•HR) - DIV 6 (Ax) - DIS 3

Club J V N D F Pts
Ierpeldeng 4 6 5 1 0 0 17
Uewerdonwen 5 6 5 0 1 0 16
Mamer 3 6 5 0 1 0 16
Bartreng 7 6 3 1 2 0 13
Cado 5 6 2 3 1 0 13
Lenneng 7 6 3 0 3 0 12
Ouljen 3 6 2 1 3 0 11
Helleng 4 6 1 1 4 0 9
Réimech 5 6 0 1 5 0 7
Rued 10 6 0 0 6 1 5

CH SEN (D6•HR) - DIV 6 (Bx) - DIS 3

Club J V N D F Pts
Nouspelt 7 6 6 0 0 0 18
Nidderkäerjeng 9 5 4 0 1 0 13
Ell 7 5 4 0 1 0 13
Biekerech 6 6 2 1 3 0 11
Bartreng 8 5 3 0 2 1 10
Osper 5 5 2 0 3 0 9
Nidderpallen 3 5 1 1 3 0 8
Hueschtert-F. 11 6 1 0 5 2 6
Aischen 4 5 0 0 5 3 2

CH SEN (D6•HR) - DIV 6 (Bx) - DIS 5

Club J V N D F Pts
Berbuerg 8 6 4 0 2 0 14
Zéisseng 6 5 4 0 1 0 13
Lenneng 8 6 4 0 2 1 13
Mamer 4 4 3 0 1 0 10
Bech-Maacher 4 4 2 0 2 1 7
Bartreng 9 4 2 0 2 2 6
Fluessweiler 8 5 0 0 5 1 4
Méischdref 6 4 0 0 4 1 3
Cado 6 0 0 0 0 0 0

CHALL (QL) - GR 05

Club J V N D F Pts
Sandweiler 2 3 3 0 0 0 9
Zéisseng 2 3 2 0 1 0 7
Bartreng 3 3 1 0 2 0 5
Hueschtert-F. 6 3 0 0 3 0 3

CHALL (QL) - GR 07

Club J V N D F Pts
Bartreng 2 3 3 0 0 0 9
Mamer 2 3 2 0 1 0 7
Féngeg 5 3 1 0 2 0 5
Nouspelt 3 3 0 0 3 0 3

CHALL (QL) - GR 08

Club J V N D F Pts
Eiter-Waldbr. 3 3 2 0 1 0 7
Nouspelt 2 3 2 0 1 0 7
Bartreng 4 3 1 0 2 0 5
Zéisseng 3 3 1 0 2 0 5

CH CAD (R1) - DIV 1

Club J V N D F Pts
Recken 1 5 4 1 0 0 14
Bartreng 1 5 4 0 1 0 13
Lénger 1 5 3 1 1 0 12
Diddeleng 1 5 2 0 3 0 9
Berbuerg 1 5 1 0 4 0 7
Lëntgen 1 5 0 0 5 0 5

CH CAD (R1) - DIV 2

Club J V N D F Pts
Bartreng 2 5 4 1 0 0 14
Lënster 1 5 4 0 1 0 13
Nidderkäerjeng 1 5 3 0 2 0 11
Eiter-Waldbr. 1 5 2 1 2 0 10
Nouspelt 1 5 1 0 4 0 7
Lénger 2 5 0 0 5 0 5

CH CAD (R1) - DIV 5 - DIS 1

Club J V N D F Pts
Ettelbréck 2 5 5 0 0 0 15
Bartreng 4 5 4 0 1 0 13
Wëntger 1 5 3 0 2 0 11
Lëntgen 3 5 2 0 3 0 9
Préizerdaul 1 5 1 0 4 1 6
Hueschtert-F. 2 5 0 0 5 0 5

CH CAD (R1) - DIV 5 - DIS 2

Club J V N D F Pts
Diddeleng 2 5 4 0 1 0 13
Ierpeldeng 1 5 3 0 2 0 11
Bartreng 3 5 3 0 2 0 11
Beetebuerg-P. 3 5 3 0 2 0 11
Mondorf 2 5 1 0 4 0 7
Nidderkäerjeng 2 5 1 0 4 0 7

CH CAD (R1) - DIV 5 - DIS 4

Club J V N D F Pts
Rued 2 4 4 0 0 0 12
Houwald 2 4 2 0 2 0 8
Fluessweiler 2 4 2 0 2 0 8
Biwer 1 4 1 0 3 0 6
Bartreng 5 4 1 0 3 0 6
Mäertert 2 0 0 0 0 0 0

CH CAD (R1) - DIV 6 - DIS 2

Club J V N D F Pts
Zolwer 1 4 4 0 0 0 12
Diddeleng 3 4 3 0 1 0 10
Nouspelt 3 4 2 0 2 1 7
Bartreng 6 4 1 0 3 1 5
Schëffleng 2 4 0 0 4 1 3

KIDS-CUP (R1) - KC 1.12

Club J V N D F Pts
Bartreng 1 3 3 0 0 0 9
Beetebuerg-P. 1 3 1 0 2 0 5
Lénger 2 3 1 0 2 0 5
Bech-Maacher 1 3 1 0 2 0 5

KIDS-CUP (R1) - KC 1.31

Club J V N D F Pts
Ettelbréck 2 3 3 0 0 0 9
Bartreng 2 3 2 0 1 0 7
Recken 2 3 1 0 2 0 5
Lëntgen 4 3 0 0 3 0 3

KIDS-CUP (R1) - KC 1.32

Club J V N D F Pts
Diddeleng 2 3 3 0 0 0 9
Bartreng 3 3 2 0 1 0 7
Beetebuerg-P. 2 3 0 1 2 0 4
Fluessweiler 2 3 0 1 2 0 4

KIDS-CUP (R1) - KC 1.41

Club J V N D F Pts
Diddeleng 3 2 2 0 0 0 6
Bartreng 4 2 1 0 1 0 4
Hueschtert-F. 2 2 0 0 2 0 2

TEENS-CUP (R1) - TC 1.12

Club J V N D F Pts
Préizerdaul 1 3 3 0 0 0 9
Nidderkäerjeng 1 3 2 0 1 0 7
Bartreng 1 3 1 0 2 0 5
Recken 1 3 0 0 3 0 3

KIDS-CUP (R2) - KC 2.12

Club J V N D F Pts
Recken 1 3 3 0 0 0 9
Lénger 1 3 2 0 1 0 7
Bartreng 1 3 1 0 2 0 5
Houwald 1 3 0 0 3 0 3

KIDS-CUP (R2) - KC 2.31

Club J V N D F Pts
Ettelbréck 2 3 3 0 0 0 9
Lëntgen 3 3 2 0 1 0 7
Recken 2 3 1 0 2 0 5
Bartreng 3 3 0 0 3 0 3

KIDS-CUP (R2) - KC 2.33

Club J V N D F Pts
Bartreng 2 3 2 0 1 0 7
Beetebuerg-P. 2 3 2 0 1 0 7
Diddeleng 2 3 1 0 2 0 5
Zéisseng 1 3 1 0 2 0 5

KIDS-CUP (R2) - KC 2.43

Club J V N D F Pts
Diddeleng 3 3 3 0 0 0 9
Recken 3 3 2 0 1 0 7
Bech-Maacher 2 3 0 1 2 0 4
Bartreng 4 3 0 1 2 0 4

TEENS-CUP (R2) - TC 2.21

Club J V N D F Pts
Lënster 1 3 2 0 1 0 7
Bartreng 1 3 2 0 1 0 7
Rued 1 3 2 0 1 0 7
Miedernach 1 3 0 0 3 0 3